Portofoliu

Ajutordeospatar a fost instalat la urmatoarele locatii:

Lascar : www.restaurantlascar.ro

Garden Pubwww.gardenpub.ro

Casa Sattlerwww.casasattler.ro

Nan Jingwww.restaurantnanjing.ro

Shift Pubwww.shiftpub.ro

Old Nick Pubwww.oldnickpub.ro

Terasele OMV ( Eroii Revolutiei si Diham )

Berarie Gambrinuswww.berariegambrinus.ro

Bar A1 - www.facebook.com/pages/BAR-A1

Zen Sushi – Victoriei, Tineretului, Dorobanti, Fusion – www.zensushibucuresti.ro

Time Out – www.timeoutcafe.ro

The Harpwww.theharp.ro

La Plagewww.laplage.ro

Pata Negrawww.patanegra.ro

Sytagowww.sytago.ro

Trifoias Tineretului www.facebook.com/pages/Trifoias-Tineretului

Forest – http://www.ioana-hotels.ro/restaurant-forest

Ago – http://www.agorestaurant.ro

Bistro 27 - https://www.facebook.com/Bistro27Pitesti

La Strada – https://www.facebook.com/CafeLaStradaBrasov

La Tuciuri – https://www.facebook.com/LaTuciuri

Club Snagov - http://www.snagovclub.ro

Bemolle Cafe - http://www.bemollecafe.ro

San Marino Pizza & Grill  – http://www.pizza-sanmarino.ro/

Club Oasis - http://cluboasis.ro

Don Stephano Official - https://www.facebook.com/DonStephanoOfficial

Miraj – www.mirajpizza.ro

Coffee Shop  – https://www.facebook.com/CoffeeshopCompanyBucharest

Faurecia – http://www.faurecia.com/en

Tulin – http://www.restauranttulin.ro/

Pink Cafe – http://www.pinkcafe.ro/

Dilight Saloon – https://www.facebook.com/Dilight-Saloon-116514805208345/

Muse Sky Bar Bermuda – http://www.muse.bm

Caro Hotel – http://www.carohotel.ro

Tagoo Vama Veche – http://tagoo.ro

Edo Garden – https://www.facebook.com/sushi.garden.bucuresti/?fref=ts

Shine Cafe – https://www.facebook.com/pages/Shine-Cafe/454185891298006

Snow – https://www.facebook.com/Restaurant.Snow.Sinaia

Cherhana Ancora - http://www.ancora-cherhana.ro/

Metro Pizza – https://www.facebook.com/pages/Metro-Pizza/214971851922374

Terasa Casa Alba Di Maria - https://www.facebook.com/pages/Terasa-Casa-Alba-Di-Maria

Mazzaj Cafe – https://www.facebook.com/mazajjcafe

Ceainaria Rendez-Vous Pitesti - http://www.ceainarie.ro

Lolly Pop – https://www.lollypop.ro

Humusia & Fusion – https://www.facebook.com/humusia

Restaurant Home – http://restauranthome.ro

Restaurant Varuna – http://www.varuna-club.ro

Hanul Drumetului – http://www.hanuldrumetului.ro

Cuibul Randunelelor – http://cuibulrandunelelor.ro

Oxygen Bistro – http://www.oxygenbistro.ro

Dai Mattoni – http://www.oxygenbistro.ro

Popas Basarabia – http://popas-basarabia.business.site

Pardon Cafe – http://pardoncafesibiu.ro

Popeye Pizza & Kebab – http://popeyes.ro

Capri Pizza – http://caprioriginale.ro

Ceainaria Infinitea - https://infinitea.ro

Zen Sushi Caramfil – https://www.facebook.com/pages/Zen-Sushi-Caramfil

Restaurant Curtea Veche – http://www.curteavechekm0.ro

Restaurant Tokyo – http://www.tokyorestaurant.ro

Bistro Piata Unirii - http://bistropiataunirii.ro

Poesia - http://poesia.ro

Ramada Plaza Craiova - http://ramadaplazacraiova.ro

Nuka Bistro - https://www.facebook.com/NukaBistro

Trattoria By Garden Pub - https://www.trattoriabygardenpub.ro

Restaurant La Ioana - https://www.facebook.com/pages/La-Ioana-Restaurant-Pizzerie

Cinema Bistro - https://cinemabistro.ro

Aquaris Hotels & Resorts Valiug - http://www.aquaris.com.ro

Radisson Blu - https://www.radissonblu.com/en/hotel-bucharest

D’all Class - https://ro-ro.facebook.com/DallClass

Harting Romania - http://www.harting.ro

Restaurant Cabana - www.cabanarestaurant.ro

Energiea - https://energiea.ro

 

Partener:

VIPstyle Logo - Partner Media

VIPstyle.ro este o platforma de prezentare a locatiilor Premium din
Bucuresti, si se adreseaza persoanelor din middle & top management,
persoane cu venituri peste medie, consumatorilor de frumos si evenimente
mondene, Persoane Publice, VIP-uri din toate domeniile de activitate.

Call Now

Garden